Antennide häälestamine ja monitooring

3Z Telecom (Viavi) valmistas esimesena GPS-il põhineva antenni suunamise tööriista. 2017 aastal esitleti RF Vision-it, mis on varustatud mehaaniliselt suunatud HD kaameraga ja kus on reaalne pilt suurendatud sisseehitatud ekraanile. Suunamist juhib mitmesageduslik ja dubleeritud satellitnavigatsiooni süsteem mis leiab kiire ja täpse tulemuse asimuudi, kalde ja pöördenurga arvutamiseks. Tulem kuvatakse ekraanile ja paigaldajal jääb üle vaid punktid omavahel kokku viia.

RF Vision – Antenni suunamise tööriist
Maailma esimene antenni suunamise tööriist, millel on sisseehitatud kaamera ja LCD ekraan. Võimendatud reaalne kujutis teeb antenni suunamise superlihtsaks ja kiireks. Tuleb lihtsalt sisestada asimuut, kalle ja pöördenurk ning suunata sihik märgile. Peale antenni kinnitamist õigesse asendisse saab genereerida pdf raporti. Seade on ilmastikukindel ja tugevas korpuses. Lisadena on erinevad kinnitused eri antennitüüpide jaoks.
Lisainfot siit

IoA – Antennide IoT

Uus IoA süsteem teeb antennide jälgimise reaalajas üllatavalt lihtsaks. Süsteem jälgib asimuuti, kallet ja pöördenurka, nende muutumisel üle lubatu genereeritakse alarm. Kinnita sensor antennile, seo see keskseadmega ja ongi valmis. Tavalise 9 antenniga tugijaama ülesseadmine võtab aega keskmiselt 30 minutit. Andurid on varustatud 5+ aastat kestvate patareidega ja on loomulikult IP67.

Lisainfot siit

Erinevad tööriistad ja abivahendid seadmete kinnitamiseks antennidele, õigete pingutusmomentide saavutamiseks, koolitused, kalibreerimised jne.