Lennunduse mõõteseadmed

Viavi valikus olevad lennunduse mõõteriistad on pakkunud usaldusväärset tehnilist tuge R&D, lennu ja hooldusega tegelevatele klientidele juba 40 aastat. Koostöös Viaviga pakub Astrec Baltic testimise lahendusi paljude erinevate rakenduste jaoks

Automatic Dependent Surveillance Broadcast (ADS-B) testimine

FAA poolt nõutav ADS-B tehnoloogia on avanud uue peatüki lennuliikluse korraldamises. Viavi Solutions on üks selle uuele standardile ülemineku eelkäijaid. Meie testseadmetel on täielik ADS-B tugi, mis hõlmab nii tootearenduse kui ka tootmise kõiki etappe. Viavi testseadmed on andnud selle valdkonna juhtivatele ettevõtetele täieliku kindluse ADS-B tehnoloogia töökindluse osas kogu mitmetasemelise tarneketi ulatuses.

Õhusõidukite kütuse, õli, vee ja muude vedelike koguse testimine

Need seadmed võimaldavad kiiresti ja usaldusväärselt testida õhusõidukite kütuse koguse hindamise täpsust.

Antenni Coupler‘id

Antenni coupler‘id on paigaldatatavad otse antennile ja sobivad transpondrite, TCAS, GPS, DME ja raadio-kõrgusmõõtjate testimiseks.

Kauguse mõõteseadmed (DME)

Viavi pakub DME testimise täislahendusi. Seadmed on lisaks DME testidele suutelised mõõtma ka muude transponderi funktsioonide täpsust

GPS Simuleerimine

Veenduge oma GPS vastuvõtja töökindluses Viavi kõrgklassi seadmete abil. See mitme-kanali GPS mõõtekomplekt toetab 3D asukoha simulatsiooni ja võimaldab testimiseks valida ükskõik millist kombinatsiooni nägemisulatuses olevatest õhusõidukutest.

Militaarlennunduse testseadmed

apm424

Viavi pakub lennunduse testseadmeid militaarrakendustele, sh. Mode 5. Tegemist on missioonikriitilise lahendusega õhusõidukitele, mis võimaldab kokku hoida hoolduskulusid ja suurendada valmisolekut missiooniks.

Navigatsiooni ja side testlahendused

Viavi pakub portatiivset ja lihtsalt kasutatavat mõõteseadme komplekti, mis om mõeldud ILS, VOR, markermajaka ja UHF/VHF sidesüsteemide testimiseks.

Raadio Kõrgusmõõtejate testimine (RADALT)

Testige oma FMCW ja impulssraadio kõrgusmõõtjaid Viavi testseadmega vähese ajakuluga. See seade võimaldab mõõta kõike alates saatja/vastuvõtja antennist kuni kokpiti indikaatorini. Testida saab lennu simulatsiooni tingimustes ning seade võimaldab rivist väljalangenud komponendi lokaliseerimist ja isoleerimist.

Raadiosagedus-süsteemide automaatne testimine (RF ATE)

VIAVI pakub laia valikut lennunduse testlahendusi disaini, tootmise ja hoolduse valdkonnas. ATE tooted võimaldavad testida ja lokaliseerida vigu nii reisi- kui ka militaarrakendustes.

Taktikaliste navigatsioonisüsteemide testimine (TACAN)

Viavi pakub MK XIIA ja TACAN seadmete RF signaali genereerimise ja parameetrite mõõtmise lahendusi.

Kokkupõrke vältimise süsteemide testimine (TCAS)

Pakume laia valikut TCAS testseadmeid tootjatele ja lendajatele.

Transponder ja Interrogator

Pakume laia valikut testseadmeid nii transponder- kui tuvastusüsteemide testimiseks tootjatele ja lendajatele.