Mõõteriistad vase võrkudele

Kedagi ei rõõmusta väikese läbilaskevõimega ja kehva kvaliteediga võrgud. Selle jaotise testrid katavad vase, DSL, WiFi ja lairiba testimise. Osad testrid on veel kirjeldatud protokolli testrite jaotises.

OneExpert DSL

OneExpert DSL modulaarne välivõrkude testplatvorm G.fast’i, xDSL, vase, FTTH ja WiFi testimiseks
OneExpert DSL, ONX-580 tooteperekond aitab välitehnikutel võrgu probleeme lahendada. Modulaarne platvorm toetab mõõtmisi uuele WiFi-le, kiu- ja xDSL-tehnoloogiale, sealhulgas VDSL profiilile 35b ja G.fast-le.
Mitmikpuute tehnoloogia, kasutajasõbralik liides ja OneChecki automatiseeritud testid lihtsustavad keerukaid toiminguid selgete Pass/Fail tulemustega. Saadaval on kolm mudelit: teenusele keskenduv ONX-580A, standardne ONX-580 koos vase ja teenusetestidega ning uus ONX-580P edasiarendatud vase ja teenusetestidega. Kõik mudelid toetavad FTTH ja WiFi testimist.

SmartClass TPS

VIAVI SmartClass TPS (Triple Play Services) tester on kõik-ühes tööriist lairibateenuste ja juurdepääsuvõrgu testimiseks, sealhulgas vase, ADSL 1/2/2 +, VDSL2, WiFi, koaksiaali, HPNA, optikakiudude, IP-andmete, VoIPi ja IP-video testimiseks. Testid annavad kohesed Pass/Fail tulemused ning võimaldavad füüsiliste ja rakenduskihtidega seotud probleemide üksikasjalikku analüüsi.
Testimisajad on märkimisväärselt lühemad tänu OneCheck™ ja CableCheck™ ühe nupu automatiseeritud rakendustele. Kiire rikete otsimine ja parandamine tagab parema teenuse kvaliteedi.

Certifier 10G /40G

Testrid nii vask- kui ka kiudoptilise võrgu testimiseks ja sertifitseerimiseks.
Certifier 40G võimaldab testida nii vaske kui ka kiudoptikat, tagades võrgu jõudluse kõigi praeguste ja tulevaste kaabeldus standardite jaoks.

Põhinäitajad:

  • Kiireim Tier-1 kiudude sertifitseerimine (MM, SM ja MM MPO kiud vähem kui 6 sekundiga)
  • Kiireim vask (CAT6A) sertifitseerimine (vähem kui 9 sek / kaabli kohta)
  • Säästab 30 minutit iga testitud 150tk CAT6A kaabli kohta *
  • Mõõdab kiudude signaalikadu, pikkust ja pass/fail 8 sekundiga
  • Automaatne kõigi kiutüüpide otspinna pass/fail analüüs
  • Tulevikukindel kõige arenenuma testimissüsteemiga lahendus täna
  • Kategooria 8 kaablite sertifitseerimise valmidus

* Ajasääst põhineb teiste kaabli sertfitseerijate kasutamisel CAT6A kaabli testimisel

Rakendused:

  • Täielik TIA 568 / ISO 11801 standardile vastav vase ja kiu sertifitseerimine
  • TIA-942-A standardile vastav andmekeskuse sertifitseerimine
  • Objektiivne pass/fail test vastavalt IEC 61300-3-35 kiudude otspinna nõuetele

Certifier 10G – soodne lahendus kuni 6A kategooria kaablite testimiseks ja sertifitseerimiseks. Certifier 10G on soodsaim vaskkaabli sertifikaator, millel pole fiiberoptika tuge, kuid muus osas on samad eelised kui Certifier 40G-l.

WiFi Advisor

WiFi Advisor on esimene intuitiivse võimekusega WiFi / traadita LAN-i analüsaator, mis võimaldab töötada eri tasemega tehnikutel et testida, optimeerida ja otsida tõrkeid kodustes WiFi võrkudes.
TrueMargin ™ optimeerib WiFi saidi läbilaskevõimet. Hästi konfigureeritav raadio toetab 2,4 G 802.11b / g / n ja 5 G 802.11a / n / ac kuni 3×3 koos MIMO-ga (Multiple Input, Multiple Output).