Fiiberoptiliste võrkude passiivkomponendid

Astrec Baltic pakub kõiki fiiberoptiliste võrkude passiivkomponente point-to-point ja FTTx võrkudesse. Tellides kogu infrastruktuuri koos paigaldusega meilt, garanteerime komponentide ühtesobivuse ja anname lahendusele 5 aastase garantii. Koostöös usaldusväärsete partneritega lahendame kõik teie sidevajadused.

Optiliste võrkude passiivkomponente on võimalik soetada ka eraldi.

  • Jätkukaablid

    Pakume laia valikut kaablitooteid fiiberoptliste võrkude jaoks. Meie valikusse kuuluvad OM1, OM2, OM3, OM4 ja OM5 multimode, OS2 singlemode, MTP ja MPO jätkukaablid. Samuti võib küsida erinevaid tugevdatud, eriti painduvaid ja eritellimusel tehtud kaablitooteid, pigtaile jne.

  • Võrgukomponendid

    Adapterid, attenuaatorid, splitterid, xWDMid ning erinevate pikkuste ja läbimõõtudega keevisekaitsed

  • Puhastustarvikud

    93% optiliste võrkude vigadest on tingitud mustadest pistikutest. Pakume puhastamiseks erinevaid tooteid: Fujikura One-Click puhastuspliiatsid, Cletop puhastuskassetid vahetatavate lintidega, ebemevabad puhastuspaberid ja puhastusvedelikud.

  • Paneelid, karbid, jätkumuhvid

    Meie tootevalikus on erinevad räkitavad paneelid, seinale kinnitatavad karbid ja jätkumuhvid

  • Tööriistad

    Pakume laia valikut tööriistu ja tööriistakomplekte kiu ettevalmistamiseks ja optilise kaabli käsitlemiseks. Samas on tootevalikus erinevaid vaskkaablite tööriistu. Küsi pakkumist

  • Taktikalised kaablid

    Lahendame teie taktikalise side vajadused! Pakume erinevaid trumleid, kaableid ja ilmastikukindlaid pistikuid. Seal hulgas läätspistikuid (HMA) ja IP 67 klassi PC tüüpi pistikuid.

Pildid on illustratiivsed ja kajastavad pakutavaid tooteid vaid osaliselt!