Heli ja vibratsiooni mõõtmised ning analüüs

Pakume integreeritud lahendusi müra ja vibratsiooni mõõtmiseks ning analüüsiks firmalt Brüel & Kjær Sound and Vibration Measurement A/S. Maailma juhtiva müra- ja vibratsioonisedmete tarnijana kasutab Brüel & Kjaer omi süvateadmisi, et aidata erinevatel tööstusharudel ja valitsusasutustel lahendada nimetatud väljakutseid nii et nad saaksid keskenduda oma põhitegevustele; efektiivsele majandamisele ja administreerimisele.

HBK Akadeemia

koolitus ja seminarid

HBK Akadeemia pakub seminare ja koolitusi kõikidele teadmistetasemetele alates algajast kuni mõõtmisrakenduse professionaalini. Meie treenerid ja spetsialistid juhendavad teid õigete tulemuste saavutamisel: alates andurisüsteemi valimisest ja paigaldamisest ning ohutust mõõteandmete kogumisest kuni tulemuste hindamiseni.

 

HBK AKADEEMIA

Riistvaralised andmehõivesüsteemid

Süsteemid algavad eelkonfigureeritud pakettidest, mis sisaldavad kõike vajalikku alustamiseks: riistvara, tarkvara ja tootetuge. Väikesed kiiresti installeeritavad süsteemid edastavad andmeid keskkonnakindlatelt andmehõive moodulitelt intuitiivsele iPad® liidestusele.

Suuremad süsteemid kasutavad modulaarset ja paindlikku LAN-XI andmehõiveplatvormi. Selle väiksed front-end moodulid ühenduvad otse arvutiga, võimaldades liita andurid ja frontend moodulid võrku, mis asetseb suure testobjekti ümber. Saate kombineerida eraldi süsteeme loomaks veel suuremaid süsteeme või lisada vajadusel uusi mooduleid. Võib tekitada väga stabiilseid süsteeme, mis sobivad kõige nõudlikumateks tuuletunneli aeroakustilisteks või satelliitide testideks.

Analüüsirakendused ja tarkvara

Väga lai valik tööriistu andmehõiveks, andmete korrastamiseks ja säilitamiseks, analüüsiks, salvestamiseks ning järltöötluseks. B&K rakendusi kasutatakse pea igas tööstusharus, olgu selleks siis autotööstus, elektroakustika, telekommunikatsioon, lennundus, kaitsetööstus või laiatarbekaupade valmistamine ja testimine.

BK Connect on B&K lipulaev – heli ja vibratsiooni analüüsi platvorm, mis toob kasutajasõbralikku keskkonda kokku reaalajas toimuvad mõõtmised ja järeltöötluse rakendused. BK Connect on disainitud olema usaldusväärne, intuitiivne, vabalt konfigureeritav, integreeritav teiste rakendustega ja avatud – ühilduv kõikide juhtivate analüüsisüsteemidega.

Vibrostendid

B&K pakub laia tootevalikut alates suure võimsusega elektrodünaamilistest raputitest kuni miniatuursete erutiteni mida kasutatakse modaal ja struktuur analüüsidel. Siia lisandub lai valik spetsiaalseid võimsusvõimendeid ja vibratsiooni kontrollereid, ühilduvad slip laudu, testpinna laiendeid ja termoisolaatoreid, mis katavad kogu testitavate toodete spektri, alates mobiiltelefonidest kuni maa tehiskaaslasteni.

Portatiivsed helinivoo ja vibratsiooni mõõteseadmed

B&K toodetud klass 1 helinivoo ja vibratsiooni mõõteriistad, rakendused ja järeltöötlus tarkvarad on sobivad nii point-and-shoot nivoo kontrolliks ja analüüsiks reaalajas, töökaitse alasteks heli ja vibratsiooni mõõtmisteks kui ka jõustruktuuridele tagamaks rahvuslike normide täitmists.

Tänu B&K eeskujulikule tootekvaliteedile, täpsusele ja kasutusmugavusele peetakse nendest toodetest lugu ja hinnatakse mõõtetulemusi täpseteks.

Muundurid

Muundurid on olnud B&K põhi-tootevalikus juba üle 70 aasta. B&K muundurite kvaliteet on tunnustatud üle maailma ja seda tänu pikaajalisele unikaalsele kogemisele tuginevatele teadmistele, mida toetab põhjalik testimine ja kvaliteedikontroll.
Smart Setup on mobiilirakendus muundurite seadistamiseks. Smart Setup koostöös muundurilt saadud andmete maatrikskoodidega (sarnane QR-koodidega) lihtsustab ja automatiseerib mitme kanaliga test-seadeid. Samuti annab maatrikskood kohese juurdepääsu spetsifikatsioonidele ja kalibreerimisinfole.

Toote kvaliteedikontrolli süsteemid

Loodud selleks, et tagada efektiivne toodangu kvaliteedikontroll ja saavutada nii tootmisprotsessi tulemuslikkus, kui ka klientide rahulolu ja brändi väärtustamine.
Toodete ja komponentide efektiivne testimine tootmisprotsessis kindlustab klientide rahulolu ning samas kulutõhusa tootmisprotsessi, kindlustades teadus- ja arendustegevuse rakendamise, toote ühtlase kvaliteedi säilimise ja tootmisvigade algpõhjuste kõrvaldamise. Testimissüsteemi valik oleneb teie tootmismahust, toote keerukusest ja tootmisliini rikete tagajärgedest. B&K testimissüsteemid on palju enamat kui vaid vigade leidmine, need pakuvad vigade ennetamiseks vajalikku teavet.

Kalibreerimissüsteemid

Brüel & Kjær pakub laiaulatuslikke ja paindlikke kalibreerimislahendusi kõigi mõõtesüsteemide jaoks, tagades korrektse akrediteerimise ja jälgitavuse ning hõlmates kogu tootevalikut muunduritest analüüsitarkvarani.
Brüeli & Kjaeri lahendused vastavad heli- ja vibratisoonimõõteseadmete valdkonna laiaulatuslikele kalibreerimisvajadustele, pakkudes mõõteseadmete ja muundurite: kiirendusmõõturite ja mikrofonide täpset esmast ja sekundaarset kalibreerimist.
Võtmed kätte kalibreerimissüsteemid hõlmavad ekraanil kuvatavaid juhiseid, sertifikaatide väljastamist, mõõtemääramatuse hinnanguid, samuti võimalust standardsete süsteemide modifitseerimiseks kliendi vajadustele vastavalt ja olemasolevate seadmete integreerimiseks. Nii käivitusvalmis süsteemid kui ka kohandatud süsteemid sisaldavad mõõtemääramatuse arvutusi ja üksikasjalikke juhendeid. Samuti on võimalik saada kohapeal väljaõpet kalibreerimise üldistes või spetsiifilistes aspektides.