Mõõteriistad koaksiaalvõrkudele

Koaksiaalvõrkude mõõteriistade valikusse kuuluvad valdkonna juhtivad seadmed, mis võimaldavad kaabeloperaatoritel seire-, hooldus- ja tõrkeotsingulahendusi nii praeguses võrgus kui ka tuleviku hübriid fiiber- koaksiaalvõrgus (HFC) uutel tehnolooogiatel nagu DOCSIS 3.1 ja Remote PHY. Tootja pikaajalise partnerina hoolitseb Astrec Baltic nende kvaliteettoodete tehnilise toe ja kalibreerimise eest. Samuti abistame õige toote valimisel.

onx-catv

OneExpert CATV
OneExpert CATV signaalianalüüsi platvorm kontrollib võrgu jõudlust ja muudab tõrkeotsingu lihtsamaks ja kiiremaks.

See on tulevikuvõrgu võimekusega tester, mis kasutab OneCheck™ automaatteste ja teostab RF veaotsingut, pärikanali, ingressi ning MER/BER mõõtmisi. Vahetatavad DOCSIS ning RF moodulid võimaldavad soodsalt tööd ühe seadmega. Ühendub StrataSync™ pilvega ning Session Expert™ aitab tehnikutel vigu efektiivselt avastada ja parandada.

Lairiba tehnoloogilise lahenduse võitja:
Broadband Technology Report “2016 Diamond Technology Review Winner”:

Rohkem infot tootja ingliskeelsel kodulehel

OneExpert ONX-220
Kiire, lihtne, mitmekülgne ja taskukohane ONX-220 on võimas paigaldus- / hooldusmõõtur.

Võimas tööriist DOCSIS-teenuse kiire aktiveerimise ja jõudluse kontrollimiseks koos analoog- ja digitaalsignaali mõõtmisega, sealhulgas DOCSIS 3.1 OFDM, asukohapõhiste automaatsete testidega, automaatsete kanaliplaanide ja mõõtmise “armatuurlauaga”, algajate tehnikute lihtsate Pass/ Fail tulemustega, samas kui kogenum tehnik võib põhjalikumate mõõtmistulemuste saamiseks süvitsi minna.

Testib Gigabit Erthernet-i, DOCSIS-t ja WiFi läbilaskevõimet.

Rohkem infot tootja ingliskeelsel kodulehel

DSP Seeria testrid
Tugevad ja kompaktsed DOCSIS 3.1 paigaldus- ja teenindustestrid kaabelteenuse pakkujatele ja alltöövõtjatele.

Baas-signaali taseme tester – 180 DSP
180 DSP analüüsib spektrit vahemikus 4 kuni 205 MHz (valikuna ka pärikanali spektrit 5-1250 MHz), teostab QAM-kandja mõõtmisi, OFDM signaali mõõtmisi ning kuvab konstellatsiooni, MER-i ja BER-i.

 

Tõrkeotsing installeerimisel ja sertifitseerimine – 180 ja 360 DSP
180 ja 360 DSP signaali nivoo testrid on spetsiaalselt ette nähtud RF-signaali kiireks testimiseks ja tõrkeotsinguks. Võimaldavad kõiki vajalikke analoog- ja digitaalsignaali mõõtmisi.

 

Hooldustester võrgule – 1G DSP
1G DSP ühendab mugavalt kaabel-TV, DOCSIS 3.1 kaabelmodemi, gigabit Etherneti ja fiiberoptika testimise. Etherneti teenuse täielikuks testimiseks suudab tester teha nii ühesuunalisi kui edasi-tagasi mõõtmisi.

Edasi tootja inglise keelsele lehele 

Koduste Lekketestide mõõtekomplekt
See testkomplekt on mõeldud koduse koaksiaalvõrgu testimiseks, võimaldades leida lekkeid ja häirivaid signaale tehniku (DSP või ONX) signaalitestri abil.

Edasi tootja inglise keelsele kodulehele.