Mõõteriistad RF võrkudele

RF võrgud pole ju ainult raadiovõrgud, vaid on tihedalt seotud optika- ja vaskkaablilahendustega. Viavi „Surround the Antenna“ lahendus pakub kindlat ja kiiret töövoo optimeerimist vähema hulga mõõteseadmetega.

CellAdvisor kaabli- ja antennitestrid JD723C, JD724C, JD725C, JD726C on mehaaniliselt vastupidavad, lihtsalt kasutatavad, kõik ühes tööriistad. Kaabli- ja antennitestrid sisaldavad kogu funktsionaalsust, mis on vajalik tugijaama paigaldamisel – sweepi, RF/optika signaali nivoo, fiibri inspekteerimine jne.
Põhiosa mobiilivõrkude probleemidest saab alguse just tugijaama sellest infrastruktuurist, mis koosneb antennisüsteemist, kaablitest ja pistikühendustest. Määrdunud optilised pistikühendused on siiani kõige levinumaks paigaldusveaks mobiilsidevõrkude ehitusel. Tugijaamades, kus kasutatakse signaali ülekandmiseks antenni nii fiibrit, kui koaksiaalkaablit, on vaja kontrollida mõlemaid. Viimase ajani pidi selleks kasutama mitut eri instrumenti. CellAdvisor kaabli- ja antennitestriga seda muret pole, kõik vajalik on integreeritud samasse seadmesse, seda saab ühendada pilve ja esitada vajalikud raportid just õigel ajal ja õigetele inimestele.

Lisainfot siit

Mudel

Sagedus GHz

RF test

1-port      2-port

FO test

Mallid

Pilveteenus

JD723C

0.1-2.7

x

-

x

x

x

JD724C

0,05 - 4

x

-

x

x

x

JD725C

0,05 - 4

x

x

x

x

x

JD726C

0,05 - 6

x

x

x

x

x

  • Tugijaamaanalüsaatorid CellAdvisor Base Station  JD745B ja JD785B erinevad teineteisest mõõdetava sagedusvahemiku poolest ja sobivad praktiliselt kõikide mobiilside tehnoloogiatel (2G-4G) põhinevate tugijaamade installeerimiseks ja hooldamiseks. Lisainfo siit.
  • RF analüsaatorid CellAdvisor RF JD746B ja JD786B erinevad samuti teineteisest mõõdetava sagedusvahemiku poolest ja kombineerivad endas funktsionaalsust spektri analüüsiks, kaabli ja antenni analüüsiks ja signaalinivoode mõõtmiseks. Katavad vajadusi mobiilvõrgu füüsilise taseme testimiseks ja veatuvastuseks. Lisainfo siit.
  • Signaalianalüsaatorid CellAdvisor Signal JD748B ja JD788B erinevad samuti teineteisest mõõdetava sagedusvahemiku poolest ja kombineerivad endas funktsionaalsust spektri analüüsiks, DAS antennisüsteemide analüüsiks ja signaalinivoode mõõtmiseks. Sobivad suurepäraselt veatuvastuseks ja tugijaamade hooldustöödeks. Lisainfo siit.

Tugijaama analüsaator

Signaalianalüsaator

RF analüsaator

Kaabli- ja antennitester

Spektraalanalüüs

JD745B 100kHz-4GHz

JD785B 9kHz-8GHz

JD748B 100kHz-4GHz

JD788B 9kHz-8GHz

JD746B 100kHz-4GHz

JD786B 9kHz-8GHz

Ei

Kaabli- ja antenni analüüs

JD745B 5MHz-4GHz

JD745B 5MHz-6GHz

Ei

JD746B 5MHz-4GHz

JD786B 5MHz-6GHz

Jah

Signaali võimendus/kadu

Valikuline

Valikuline

Valikuline

Oleneb mudelist

RFoCPRI

Valikuline

Valikuline

Valikuline

Ei

RFoOBSAI

Valikuline

Valikuline

Valikuline

Ei

Interferentsi analüüs

Valikuline

Valikuline

Valikuline

Ei

Signaali analüüs

Valikuline

Valikuline

Ei

Ei

Passiivse intermodulatsiooni leidmine

Jah

Jah

Jah

Ei

T1/E1 analüüs

Valikuline

Ei

Ei

Ei

DAS testimine

Jah

Jah

Ei

Ei

Sinihammas

Valikuline

Valikuline

Valikuline

Valikuline

RF võimsus

JD745B 10MHz-4GHz

JD745B 10MHz-8GHz

JD748B 10MHz-4GHz

JD788B 10MHz-8GHz

JD746B 10MHz-4GHz

JD786B 10MHz-8GHz

Jah

Optiline nivoo

Jah

Jah

Jah

Jah

FO pistiku kontroll

Jah

Jah

Jah

Jah

Pilveteenus

Valikuline

Valikuline

Valikuline

Valikuline

Cell Advisor 5G on kõige täiuslikum tugijaama testimise lahendus, võimaldades valideerida eri etappe, käikuandmist, hooldust kui ka hilisemat jälgimist.

Lisainfot siit.

InterferenceAdvisor on täisautomaatne süsteem interferentsi otsimiseks.

Lihtsalt kasutatav lahendus lubab kiiresti leida tahvelarvutit ja kaardirakendust kasutades interferentsi tekkepunktid. Tuleb jälgida vaid süsteemi juhiseid.

Interferents põhjustab hulgaliselt häireid traadita sidevõrkude töös, olgu selleks siis vähenenud edukate ühenduste arv, suurenenud hulk katkenud kõnesid, mobiilseadmete akude kiirem tühjenemine, halb kõnekvaliteet või vähenenud andmeside kiirus. Interferentsi leidmine ja likvideerimine parandab oluliselt olemasolevat klientide kasutamiskogemust ja tõstab operaatori võimalust saada uusi kliente.

Lisainfot siit