Kes me oleme?

Astrec Baltic on fiiberoptiliste passiiv- ja aktiivtoodete, telekommunikatsiooni infrastruktuuri komponentide, toiteseadmete, mõõteriistade ning fiiberoptika keevitusseadmete müügi-, hooldus- ja koolitusorganisatsioon.

Juhtkond on pühendunud kvaliteedi tagamisele organisatsiooni kõikidel tasanditel. Meie eesmärgiks on tagada klientide ootuste ja vajaduste rahuldamine, pakkudes effektiivseid ja töökindlaid lahendusi. Meile on tähtis ka töötajate rahulolu ja keskkonnasäästlikus.

Aastast 1998

Astrec Baltic on asutatud 1998 ja meil on oma valdkonnas pikaajaline kogemus nii Balti riikides kui Skandinaavias.

Usaldusväärsed

Juurutame majanduslikult efektiivseid lahendusi valdkondades, mis on ennekõike seotud telekommunikatsiooni ja energeetikaga. Koostöös partneritega pakume erinevaid hanke-, konsultatsiooni- ja inseneriteenuseid. Meie valikus on telekommunikatsioonisüsteemide infrastruktuuri komponente, toitesüsteeme ja fiiberoptika tooteid.

Innovatiivsed

Sidevaldkond muutub enneolematu kiirusega. Püüame oma kliente hoida kursis uuemate lahenduste ja trendidega, suunata neid tulevikulahendustele.

Spetsialistid

Meie portfellis on palju spetsiifilisi tooteid, mis nõuavad tihti kogemusi ja eriteadmisi. Astrec Baltic töötajad on oma ala spetsialistid, kes omavad väga pikaajalist kogemust oma valdkonnas – nii siin kui sealpool müügiletti.

Kliendikoolitajad

Me ei hoia oma aastatega kogunenud teadmisi endale. Meile meeldivad kliendid, kes teavad asjadest vähemalt sama palju kui meie ja teevad oma valikuid teadlikult.

Marek Kiisa

Partner / Juhatuse liige

Tehnoloogia ja investeeringud

Sven_web
Sven Reppo

Partner / Juhatuse liige

Toitelahendused, akud

Andres_web
Andres Aru

Tegevjuht

Fiiberoptika tooted, mõõteseadmed, optika keevitusaparaadid

Ivar_web
Ivar Randmer

Tootejuht

Heli ja vibratsiooni mõõteriistad.
Traadita side komponendid

Anne_web
Anne Toomits

Klienditugi, office-manager

Logistika, klienditeenindus, tellimused ja tarned

Sergei_web
Sergei Jaruškin

Projektijuht

Tugiteenused, hooldus, toiteseadmed, fiiberoptika

Remi_web
Remi Nõmm

Hooldusinsener

Fiiberoptika keevitusseadmete remont ja hooldus